אודות Profit First

profit first היא תוכנית אמריקאית פורצת דרך המאפשרת לבעלי ובעלות עסקים לשלוט בכספים של העסק שלהם, לדעת לנהל את העסק (ולא רק את העבודה), לתמחר נכון, לקבל החלטות, להתעורר בזמן ובעיקר ליהנות משקט נפשי בגזרת תזרים המזומנים.

לתוכנית שלושה יתרונות בולטים: מניעת בלת״מים והפתעות, הפרשת רווח בנוסף למשכורת ראויה ובניית חוסן כלכלי לעסק.

התוכנית מגיעה מארה״ב ויושמה בהצלחה אצל למעלה מ 600,000 בעלי עסקים ברחבי העולם, ומוגנת בזכויות יוצרים וסימני מסחר בבעלות החברה האמריקאית. התוכנית הותאמה לאופי התרבות הישראלית, כמו גם לחוקיה השונים, במטרה לאפשר להתמודד עם כל אתגר. בין היתר, התוכנית מאפשרת למנף ולתמחר נכון והכי חשוב – להגדיל את שורת הרווח.

את התוכנית הביא לישראל אריאל אורבוך – עו"ד, יזם ומייסד גישת השיווק האכפתי. החברה בבעלותו הינה היחידה המוסמכת והמורשית להטמעת התוכנית בקרב עסקים בישראל. עד כה התוכנית הוטמעה באינספור עסקים בישראל שנהנים מתזרים מזומנים יציב ומכל היתרונות המופלאים של התוכנית.

החברה מונה יועצים מהשורה הראשונה המלווים כל עסק במסירות, כאילו היה יחיד. כולם ללא יוצא דופן הוכשרו על ידי אריאל והוסמכו על ידי חברת האם האמריקאית למתן שירותי ליווי והטמעת התוכנית בעסקים. תכני התוכנית מבוססים על התמודדות עם כל האתגרים ההתנהגותיים, הרגשיים והמנטליים איתם מתמודדים בעלי עסקים בישראל בהתאמה מלאה לתרבות המקומית.

קצת על אריאל אורבוך

אריאל הוא אחד מבין היועצים העסקיים המצליחים בישראל, מייסד גישת השיווק האכפתי, וסייע לאינספור עסקים להגיע לשיאים חדשים, להגשמה אישית, כלכלית ועסקית תוך דבקות בערכים והנאה מהדרך.

בהשכלתו, אריאל הינו רוקח, עו"ד, עורך פטנטים ובעל תואר שני במשפטים ובמנהל עסקים. אריאל הינו הישראלי הראשון שהוכשר להיות יועץ בגישת פרופיט פירסט והביא את הגישה לישראל במטרה לאפשר לעסקים להגדיל את שורת הרווח וחשוב יותר – לקבל משכורת ראויה. בשלוש השנים  האחרונות הטמיע בהצלחה את התוכנית אצל אינספור עסקים ברחבי הארץ.

הנבחרת שלנו

4.4 / 5. 15

מוריה שירה בן אילוז

יועצת Profit First

קונדיטורית, מעבירה חוגים וסדנאות לילדים, בקרוב יועצת עסקית בשיטת השיווק האיכפתי ומלווה בשיטת פרופיט פירסט

התחלתי כלקוחה – למדתי והטמעתי את שיטת פרופיט פירסט בעסק שלי. ראיתי שזה עובד ובמקביל ללימודי יעוץ עסקי החלטתי גם להתמקצע בשיטה זו.

עדי מאור סיסו

יועצת Profit First

עדי מאור סיסו, מאמנת לאפקטיביות והיי פרפורמנס.
 אני אוהבת את פרופיט – כי היא מייצרת  וודאות ושליטה על העסק והבנה במספרים שלא חשבתי שאפשרי להשיג.
פתאום אני יודעת למה לכוון, איפה כדאי שאשקיע את הזמן והמאמצים שלי ואפילו להיות יצירתית יותר בפתרונות.

מירב לשם גונן

יועצת Profit First

יועצת עיסקית ומלווה עצמאיות לשגשוג כלכלי ויצירת משמעות.

העוצמה שפרופיט פירסט נותן בידי בעלת העסק, היא בניהול כלכלי נכון של העסק והבית, בלי להיות תלויה ברואה חשבון והיא מתחילה בבהירות ובפשטות של הבנת המספרים (לעומת החישובים המסובכים של הרשויות וראיית החשבון).

כמה קל ככה אפשרי.

מתי כהן

יועצת Profit First

מטפלת רגשית ועסקית

אני מאוהבת בפרופיט פירסט כי השיטה מלמדת לכבד את עצמנו,
היא מאפשר לצבור רווח בכל מצב, מתאימה לכל סוג עסק ומלמדת גישה מעצימה לניהול העסק.

בוריס סירוטה

יועץ Porfit First

עוזר לאמניות לקבל שליטה על הכסף בעסק שלהן כדי להפוך אותו לריווחי ומצליח.
פרופיט פירסט מחזירה שליטה על הכסף בעסק, ולא רק, אלא משפיעה על עוד תחומי חיים וכל זה בצורה קלילה וכיפית שיוצרת בטחון והתנהלות אחראית אמיתית. 

רות גיאת

יועצת Profit First

מוגדרת כ"נס" פעמיים.  מנחה ומלווה אנשים ליצירת החלמה מבעיות בריאות שמוגדרות חשוכות מרפא. יש את העסק לפני הפרופיט והעסק אחריו.

הפרופיט מאפשר לבעלי עסקים את הפניות לרוץ קדימה ולעוף על החלומות שלהם מבלי להתעסק יותר מידי באקסלים ודו"חות מתישים.
בכלל כל העניין הפיננסי הופך להיות כל כך פשוט וקל, ויותר מהכל– סוף-סוף להרוויח באמת. לא רק על הנייר, אלא ממש בחשבון הבנק.

מיה מילר

יועצת Profit First

מיה מילר מייסדת "Art of Balance", מלווה עסקים לצמיחה עסקית ולמימוש הייעוד שלהם מתוך חוסן כלכלי ואיזון אישי. מנטורית ויזמית עסקית עם ניסיון של כ-20 שנים בליווי תהליכי שינוי , משא ומתן וקבלת החלטות.

בעיני פרופיט פירסט היא התוכנית היחידה שמותאמת למיינדסט ולאתגרים של בעלי עסקים.

היכולת של בעל עסק לקבל באמצעותה בהירות עסקית וכלים שמאפשרים שליטה על הניהול הכלכלי היא לא פחות מ Game changer.

שיר אילת

יועצת Profit First

Executive Head Hunter and Coach

בעלת עסק, היה לי חשוב מ Day 1 של העסק לבנות גם את התשתית של הניהול הפיננסי בצורה הכי טובה ונכונה שיש. אחת ההחלטות הכי חשובות וטובות שעשיתי עבורי ועבור העסק שלי. שיטה שמייצרת בהירות, סדר והכי חשוב סדרי עדיפויות נכונים לאיפה הכסף הולך. ובתכל'ס השיטה כ"כ מצאה חן בעיני שהחלטתי להעביר את זה הלאה :)

יונת מונין-בלוטניק

יועצת Profit First

רואת חשבון ויועצת פיננסית

עוסקת שנים רבות בתחום הפיננסי, ייעוץ והטמעת מערכות מידע פיננסיות בחברות גדולות בינוניות וקטנות. מנהלת חשבונות בעסקים משפחתיים, מטמיעה פרופיט פירסט בעסק ובבית.

אירית אוסטרובסקי

יועצת Profit First

מאמנת, מטפלת ריגשית, מנחת סדנאות, מרצה, מורת דרך. החיבור שלי לפרופיט פרסט היה מידי.

הייתי צריכה סדר וארגון בכל מה שקשור לכספים הן בעסק והן בבית וקיבלתי את זה בתהליך הקצר והמדוייק של פרופיט פירסט.

בשבילי, לחיות במודעות וידיעה שהכל אפשרי, ושיצירת נתיב הצמיחה של כל אחד ואחת מאיתנו מתחיל בנו, הבהיר לי כמה זה חשוב להעביר את הידע הזה הלאה.  אני כאן לרשותכם.

מיא סיני

יועצת Profit First

יועצת עיסקית – הבראה כלכלית לבית ולעסק. הבראה כלכלית מתחילה בבהירות כספית.
המספרים יודעים לספר לנו על התמונה האמיתית כרגע , ואם נקשיב הם גם יגלו את הצעדים הבאים שלנו לקראת שליטה בהוצאות וסלילת הדרך לצמיחה אישית ועיסקית.

כשפגשתי את פרופיט – התאהבתי! זו שיטה שפיצחה את הדרך לניהול נכון של תזרים המזומנים , שיטה המביאה איתה בהירות, שלווה נפשית ושליטה בכל שקל שנכנס ויוצא! לא עוד בלבול ותחושת חוסר אונים אל מול הדרישות הכספיות שלנו.

אייל סגל

יועץ Profit First

בעלים של משרד לייעוץ מס, אימון וייעוץ עסקי ואישי, ביקורת והנהלת חשבונות.
מלווה עסקים רבים ושותפויות למעלה מ 18 שנים. 
בשנים האחרונות התמחיתי בין היתר כמאסטר TFT ו NLP ככלים משלימים לייעוץ ואימון.
שיטת פרופיט פירסט היא כלי מעולה לרמת העשייה, המעניקה שליטה ובטחון.

דילוג לתוכן